Raspored informacija (2023./2024.)
Autor: Mirta Alilović, 11. 10. 2023. 14:11
Razredna nastava:
Martina Dragan Rušnov (1.a) | srijeda, 3. sat (9:40 - 10:25) |
Sanja Vukasović (1.b) | utorak, 4. sat (10:40 - 11:25) |
Anica Novoselac (2.a) | srijeda, 4. sat (10.40 – 11:25) |
Jasna Klarić (2.b) | ponedjeljak., 2. sat (8:50 - 9:35) |
Martina Baković (3.a) | srijeda, 3 sat (9:40 - 10:25) |
Ljiljana Vranjković (3.b) | četvrtak, 4. sat (10:40 - 11:25) |
Jelena Vuković (4.a) | ponedjeljak, 3. sat (9:40 - 10:25) |
Ana Popović Meseljević (4.b) | utorak, 2. sat (8:50 - 9:35) |
Predmetna nastava:
Učitelj | Predmet | Dan održavanja |
Tomislav Popović |
tjelesna i zdravstvena kultura razrednik 5.a |
petak, 3. sat (9:40 - 10:25) |
Božica Ignjačić |
priroda, biologija, kemija razrednica 5.b |
ponedjeljak, 4. sat (10:40 - 11:25) srijeda, 4. sat (10:40 - 11:25) |
Mirta Alilović |
matematika, informatika razrednica 6.a |
srijeda, 2. sat (8:40 - 9:35) |
Jan Valenćik |
glazbena kultura razrednik 6.b |
utorak, 3. sat (9:40 - 10:25) četvrtak 3. i 4. sat (9:40 - 11:25) |
Irena Jurić |
hrvatski jezik razrednica 7.a |
utorak, 3.sat (9.40 - 10:25) |
Miše Đikić |
matematika, fizika razrednik 7.b |
utorak, 3.sat (9.40 - 10:25) |
Kristina Slunjski Živković |
povijest razrednica 8.a |
petak, 4. sat (10:40 - 11:25) |
Danijela Popović |
engleski jezik razrednica 8.b |
utorak, 5. sat (11:30 - 12:15) |
Stipe Đikić | matematika | petak, 2. sat (8:50 - 9:35) |
Lucija Cupić | hrvatski jezik | srijeda, 3. sat (9:40 - 10:25) |
Gordana Kragulj | priroda, biologija | ponedjeljak, 6. sat (12:15 - 13:05) |
Božana Filipović | vjeronauk | srijeda, 5. sat (11:30 - 12:15) |
Jelena Sremac | vjeronauk | srijeda, 5. sat (11:30 - 12:15) |
s. Rafaela Jozić | vjeronauk | četvrtak, 2 sat (8:50 - 9:35) |
Sandra Hostonski Hodak | engleski jezik | četvrtak, 3. sat (9:40 - 10:25) |
Mirta Bolotin | njemački jezik | ponedjeljak, 3. sat (9:40 - 10:25) |
Davor Šalamon | njemački jezik | utorak, 2. sat (8:50 - 9:35) |
Ivana Vučina |
likovna kultura | četvrtak, 2. sat (8:50 - 9:35) |
Ivan Rimac |
tehnička kultura, informatika | utorak, 6. sat (12:20 - 13:05) |
Neven Rücker | geografija | srijeda, 3. sat (9:40 - 10:25) |
Krešimir Sučić | tjelesna i zdravstvena kultura | utorak, 2. sat (8:50 – 9:35) |
Marina Relja | informatika | ponedjeljak, 5. sat (11:30 - 12:15) |
[više]
« Rujan 2018 » | ||||||
Po | Ut | Sr | Če | Pe | Su | Ne |
27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 1 | 2 |
3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |
17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
Raspored početka i završetka nastavnih sati
ULAZAK UČENIKA: 07:50
NASTAVA:
1. SAT:08:00 – 08:45
2. SAT: 08:50 – 09:35
3. SAT: 09:40 – 10:25
VELIKI ODMOR: 15 min
4. SAT: 10:40 – 11:25
5. SAT: 11:30 – 12:15
6. SAT: 12:20 – 13:05
IZBORNA NASTAVA, DOP., DOD. NASTAVA, IZVANNASTAVNE AKTIVNOSTI
7. SAT: 13.10 – 13.55
8. SAT: 14.00 - 14.45
9. SAT: 14.50 – 15.35
10. SAT: 15.40 – 16.25
11.SAT: 16.30 - 17.15
12.SAT: 17:20 - 18.05